Учасники проєкту і команди

|

Учасники проєкту і команди

Проєкт об’єднав 117 неймовірних людей різних професій.
Команда провела 210 хвилин за прослуховуванням та аналізом 2475 записаних звуків. Переглянула 280 форм трансформованих звуків, провела 52 години у віртуальній реальності та використала 5 тон металу для створення втілення арт-об’єктів.

Ми хочемо розказати про внесок кожного в нашу спільну творчість.

Засновниці проєкту

Авторка ідеї фільму “Звуки Міста”. Королева сценаріїв, зйомок, монтажу, звуків та титрів. Чемпіонка координації команд та дедлайнів.
Кураторка арт напряму проєкту. Ватажок художників, скульпторів, архітекторів, декораторів та дизайнерів. Стоїть на сторожі форм та кольорів.
Альона Тимошенко
продюсерка GOODMEDIA
засновниця Spilne Art
Наташа Ткаченко

Партнери

над проєктом працювали

Олександр Лавров - адміністратор
Олег Новицький - адміністратор
Дарія Цупрунова- координатор
Василь Жеребило - лінійний продюсер

Юлія Матвієнко - художниця по гриму
Євгенія Слободянюк - головна художниця по гриму
Максім Демченко - освітлювач
Гогітідзе Гіоргі - освітлювач
Євген Кособуцький - гафер
Аполлон Горошко - гафер 
Сергій Закревський - механік камери 

Дмитрий Конопляник - звукорежисер 
Юрій Салій - звукорежисер
Сергей Петрович - звукорежисер
Ельміра Шемседінова - художниця
Антон Тарасюк - художник
Захар Шевчук - художник
Тамара Турлюн - художниця
Ксенія Дацюк - художниця
Анастасія Юхименко - художниця
Олександра Степаненко - художник
Максим Рибалко - художник
Едуард Церетелі - художня адаптація 3D-моделей
Гончаренко Юрій - архітектор 
Борис Перевозчиков - керівник з виробництва скульптур
Новак Тарас - режисер монтажу
Тарас Підрізайко - режисер монтажу
Олексієнко Микола - режисер монтажу
Димшиць Марина - режисерка монтажу 
Артем Грищенко - головний режисер монтажу
МаркоТроценко - асистент оператора
Ілля Ремізовський - фокус-пулер 
Георгій Комлєв - фокус-пулер
Артем Галінський - фокус-пулер
Костянтин Пономарьов - оператор
Олексій Назарук - оператор 
Дзен Євстигнєйкін - режисер
Олексій Тараненко - режисер


Олена Кліменко - гостьова редакторка
Аліна Троц -редакторка
Олеся Рега - шеф-редакторка
Лєра Гінзбург - провідна художниця
Міхаель Плой - провідний художник 
Наташа Ткаченко - арт-менеджерка
Євген Сахно- оператор постановник
Андрій Нестеренко - головний режисер
Віктор Майков - виконавчий продюсер
Альона Тимошенко - головна продюсерка

ВИРОБНИЦТВО ТОВ «GOODMEDIA PRODUCTION» 2021 р.

Олександр Лавров - адміністратор
Олег Новицький - адміністратор
Дарія Цупрунова- координатор
Василь Жеребило - лінійний продюсер

Юлія Матвієнко - художниця по гриму
Євгенія Слободянюк - головна художниця по гриму
Максім Демченко - освітлювач
Гогітідзе Гіоргі - освітлювач
Євген Кособуцький - гафер
Аполлон Горошко - гафер 
Сергій Закревський - механік камери 

Дмитрий Конопляник - звукорежисер 
Юрій Салій - звукорежисер
Сергей Петрович - звукорежисер
Ельміра Шемседінова - художниця
Антон Тарасюк - художник
Захар Шевчук - художник
Тамара Турлюн - художниця
Ксенія Дацюк - художниця
Анастасія Юхименко - художниця
Олександра Степаненко - художник
Максим Рибалко - художник
Едуард Церетелі - художня адаптація 3D-моделей
Гончаренко Юрій - архітектор 
Борис Перевозчиков - керівник з виробництва скульптур
Новак Тарас - режисер монтажу
Тарас Підрізайко - режисер монтажу
Олексієнко Микола - режисер монтажу
Димшиць Марина - режисерка монтажу 
Артем Грищенко - головний режисер монтажу
МаркоТроценко - асистент оператора
Ілля Ремізовський - фокус-пулер 
Георгій Комлєв - фокус-пулер
Артем Галінський - фокус-пулер
Костянтин Пономарьов - оператор
Олексій Назарук - оператор 
Дзен Євстигнєйкін - режисер
Олексій Тараненко - режисер


Олена Кліменко - гостьова редакторка
Аліна Троц -редакторка
Олеся Рега - шеф-редакторка
Лєра Гінзбург - провідна художниця
Міхаель Плой - провідний художник 
Наташа Ткаченко - арт-менеджерка
Євген Сахно- оператор постановник
Андрій Нестеренко - головний режисер
Віктор Майков - виконавчий продюсер
Альона Тимошенко - головна продюсерка

ВИРОБНИЦТВО ТОВ «GOODMEDIA PRODUCTION» 2021 р.